27.03.2020 16:00    
0
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00    
0
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00    
0
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00    
0
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00    Prebieha
28.03.2020 15:00    Prebieha
29.03.2020 10:30   o 12h32m3s
29.03.2020 10:30   o 12h32m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
30.03.2020 16:00   o 1d19h2m3s
03.04.2020 16:00   o 5d19h2m3s
03.04.2020 16:00   o 5d19h2m3s
03.04.2020 16:00   o 5d19h2m3s

25.06.1919 | Autor: Martin Kilian

Do Poľska tri busy, aj Výber U8!

Na poslednú chvíľu zložíme aj siedmy výber: výjazd vyše sto mládežníkov z okresov Nitra, Šaľa a Zlaté Moravce nemá v slovenskom oblastnom futbale páru.

25.06.1919 | Autor: Martin Kilian

Hviezdny výber rozžiari oslavy v Močenku

Na najlepších futbalistov sa vytiahneme, snáď to budú gólové preteky, želá si domáci predseda Miloš Bleho.

25.06.1919 | Autor: Martin Kilian

Konečné nominácie na turnaj do Poľska

Oblastný futbalový zväz Nitra vypraví na Wroclaw Trophy (5.-7. júla) nie šesť, ale až sedem mládežníckych výberov! Pozrite si mená, ktoré sa môžu tešiť na skvelý výjazd.

22.06.1919 | Autor: Martin Kilian

Najlepších stochovcov majú Čeľadice

V nedeľu sa areálom FC Nitra prehnalo 16 prípraviek, finálový turnaj Miniligy Miňa Stocha mal grády.

21.06.1919 | Autor: Martin Kilian

Suzuki Nitra liga: Zlato berú Čeľadice

V sobotu súperili o kovy tímy do 9 rokov. Pozrite si kompletné výsledky z finále najmenších futbalistov v oblasti.

20.06.1919 | Autor: Martin Kilian

Za postupom Branču tvrdá drina. Príde Vittek?

Armáda trénera Zoltána Čekeya to dokázala, vyhrala Double Star Bet 7. ligu B a postupuje do šiestej. Po „roztrieštení“ Čifár v poslednom kole nastali dlho očakávané bujaré oslavy.

20.06.1919 | Autor: Martin Kilian

Vo štvrtok finále pre ZŠ, v nedeľu súboje benjamínkov. Kto, s kým a kedy?

Malí futbalisti sa tešia na vyvrcholenie sezóny. Vo štvrtok finišuje Miniliga M. Stocha pre základné školy, v nedeľu sa budú hrať o trofeje mladší žiaci.

Súťaže
VII. liga - B - ObFZ NR (Muži)
Základná časť, 15. kolo
Do zápasu ostáva
17h2m3s
29.03.2020 15:00
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
Do zápasu ostáva
17h2m3s
29.03.2020 15:00
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
Do zápasu ostáva
17h2m3s
29.03.2020 15:00
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
Do zápasu ostáva
17h2m3s
29.03.2020 15:00
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
Do zápasu ostáva
17h2m3s
29.03.2020 15:00
Do zápasu ostáva
17h2m3s
29.03.2020 15:00
29.03.2020 15:00   o 17h2m3s
Pohár ObFZ Nitra - Campri Cup (Muži)
Campri Cup, 4. kolo
11.09.2019 17:00
8 : 0
11.09.2019 17:00    Ukončený
13.09.2019 17:00    Ukončený
13.09.2019 17:00
: 4
13.09.2019 17:00    Ukončený
17.09.2019 17:00
3 : 2
17.09.2019 17:00    Ukončený
19.09.2019 16:30
11 : 1
19.09.2019 16:30    Ukončený
VI.liga - U19 - sk.B - ObFZ NRU19 (Muži)
VI. liga U19 ObFZ NR sk. "B", 11. kolo
26.10.2019 10:30
3 : 2
26.10.2019 10:30    Ukončený
26.10.2019 14:00
3 : 2
26.10.2019 14:00    Ukončený
26.10.2019 14:00
: 6
26.10.2019 14:00    Ukončený
26.10.2019 14:00
12 : 3
26.10.2019 14:00    Ukončený
27.10.2019 10:30    Ukončený
VI.liga - D - U19 - sk.A - ObFZ NRU19 (Muži)
VI. liga U19 Skupina "A" ObFZ NR, 11. kolo
26.10.2019 11:30    Ukončený
26.10.2019 12:30    Ukončený
27.10.2019 10:30
9 : 2
27.10.2019 10:30    Ukončený
27.10.2019 11:00
4 : 0
27.10.2019 11:00    Ukončený
27.10.2019 11:30
: 0
27.10.2019 11:30    
  FK Janíkovce
(odstúpené)
0
27.10.2019 13:00
: 0
27.10.2019 13:00    Ukončený
IV. liga - SŽ - U15 - sk.A - ObFZ NRU15 (Muži)
U - 15 Skupina "A" ObFZ NR, 9. kolo
19.10.2019 10:30
: 3
19.10.2019 10:30    Ukončený
19.10.2019 14:00
: 4
19.10.2019 14:00    Ukončený
19.10.2019 14:00
: 8
19.10.2019 14:00    Ukončený
19.10.2019 16:00
16 : 0
19.10.2019 16:00    Ukončený
20.10.2019 10:30
8 : 0
20.10.2019 10:30    Ukončený
IV.liga - SŽ - U15 - sk.B - ObFZ NRU15 (Muži)
U - 15 Skupina "B" ObFZ NR, 10. kolo
26.10.2019 10:00
: 4
26.10.2019 10:00    Ukončený

26.10.2019 14:00
: 0
26.10.2019 14:00    
0
26.10.2019 14:00
: 3
26.10.2019 14:00    Ukončený
26.10.2019 14:00
10 : 0
26.10.2019 14:00    Ukončený
IV. liga - U13 – ObFZ NRU13 (Muži)
U13 skupina Sever ObFZ NR, 10. kolo

27.03.2020 16:00
: 0
27.03.2020 16:00    
0
27.03.2020 16:00
: 0
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00
: 0
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00
: 0
27.03.2020 16:00    Prebieha
IV. liga - U13 – ObFZ NRU13 (Muži)
U13 skupina Východ ObFZ NR, 10. kolo

27.03.2020 16:00
: 0
27.03.2020 16:00    
0
27.03.2020 16:00
: 0
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00
: 0
27.03.2020 16:00    Prebieha
IV. liga - U13 – ObFZ NRU13 (Muži)
U13 skupina Stred ObFZ NR, 10. kolo

27.03.2020 16:00
: 0
27.03.2020 16:00    
0
27.03.2020 16:00
: 0
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00
: 0
27.03.2020 16:00    Prebieha
IV. liga - U13 – ObFZ NRU13 (Muži)
U13 skupina Juh ObFZ NR, 10. kolo

27.03.2020 16:00
: 0
27.03.2020 16:00    
0
27.03.2020 16:00
: 0
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00    Prebieha
27.03.2020 16:00
: 0
27.03.2020 16:00    Prebieha
Prípravky U11 ObFZ NitraU11 (Muži)
U - 11 Skupina "B" ObFZ NR, 25. kolo
19.10.2019 09:00
3 : 0
19.10.2019 09:00    Ukončený
19.10.2019 09:00    Ukončený
19.10.2019 09:00    Ukončený
19.10.2019 09:00
3 : 0
19.10.2019 09:00    Ukončený
19.10.2019 09:00
6 : 1
19.10.2019 09:00    Ukončený
Prípravky U11 ObFZ NitraU11 (Muži)
U - 11 Skupina "A" ObFZ NR, 25. kolo
19.10.2019 09:00
10 : 2
19.10.2019 09:00    Ukončený
19.10.2019 09:00
: 4
19.10.2019 09:00    Ukončený
19.10.2019 09:00
8 : 3
19.10.2019 09:00    Ukončený
19.10.2019 09:00    Ukončený
19.10.2019 09:00
6 : 1
19.10.2019 09:00    Ukončený
Prípravka U9 ObFZ NitraU09 (Muži)
Základná časť, 22. kolo
19.10.2019 09:00
: 3
19.10.2019 09:00    Ukončený
19.10.2019 09:00
4 : 3
19.10.2019 09:00    Ukončený
19.10.2019 09:00
: 6
19.10.2019 09:00    Ukončený
19.10.2019 09:00
5 : 3
19.10.2019 09:00    Ukončený
19.10.2019 09:00
4 : 1
19.10.2019 09:00    Ukončený
Partneri